Založit webové stránky nebo eShop
Plameňáci B

Vítejte na sekci Plameňáků B kterou zakládáme 1.7.2015

 

V polovině června roku 2015 se dlouholetý Plameňák Miky, po návratu z neúspěšného hostování,rozhodl založit Plameňáky B. Mančaft byl přihlášen do Hanspaulské ligy, kde začínal jako každý nový tým v 8.lize.

První přátelák proběhl 30.6.2015 s Kapr týmem, od té doby se mužstvo sformovalo a jistě bude dělat čest svému názvu v šesté lize kam hned ve třetí sezoně své existence postoupilo...

 

Rozpis sezony  Podzim 2017   Liga 6.  Skupina J.

Nádhera – Plameňáci 1.FC B          3:0 So 16.9. 10:00 LITVI
Plameňáci 1.FC B – Homogen 1.FC A   5:3 So 23.9. 10:00 LITVI
SoClose United – Plameňáci 1.FC B  3:3 So 30.9. 10:00 LITVI
Plameňáci 1.FC B – Alej FK B  3:2 So 7.10. 10:00 LITVI
City Lhotka FC – Plameňáci 1.FC B  13:2 So 14.10. 10:00 LITVI
Plameňáci 1.FC B – Guaraní   4:1 So 21.10. 10:00 LITVI
Hashlerka THC 1993 A – Plameňáci 1.FC B  5:3 So 28.10. 10:00 LITVI
Plameňáci 1.FC B – Kbelské vosy B So 4.11. 10:00 LITVI
Plameňáci 1.FC B – Well Done  0:3 So 11.11. 10:00 LITVI
Plameňáci 1.FC B – Hoptajch team  3:3 Pa 17.11. 08:45 ZAK
Hypochondři – Plameňáci 1.FC B So 2.12. 08:45 P2

Výsledná tabulka, 6. liga, skupina J  Jaro 2017

 

Pořadí Název mužstva Odehrané zápasy Počet výher Počet remíz Počet proher Skóre Počet bodů
1. Devils of Zderaz 11 11 0 0 48:16 22
2. Šachťor Praha CF 11 7 0 4 58:33 14
3. Guaraní 11 6 2 3 41:24 12
4. Krabice 11 6 0 5 35:26 12
5. Lucky team 11 5 1 5 47:37 11
6. Fernet team Říčany 11 5 1 5 25:27 11
7. Plameňáci 1.FC B 11 5 0 6 32:43 10
8. Alej FK B 11 4 1 6 30:36 9
9. Hashlerka THC 1993 A 11 4 0 7 24:43 8
10. Sokol V.-Notorax B 11 4 0 7 38:53 8
11. Nulová šance 11 3 1 7 23:41 7
12. SG-II Butovice 11 2 2 7 10:32 6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozpis zápasů 6.J.  Jaro 2017

1. Kolo    Fernet team Říčany - Plameňáci B  SO  25.3.   10:00   LITVIN 1:2

2. Kolo    Plameňáci B - Hashlerka THC A     SO  1.4.     10:00  LITVIN  3:4

3. Kolo    Krabice - Plameňáci B                     NE  9.4.     11:15  ZAKOS  4:0

4. Kolo    Plameňáci B - Guarani                    SO   22.4.   10:00  LITVIN 2:4
 
5. Kolo    Nulová šance - Plameňáci B           SO  29.4.   10:00  LITVIN 2:5

6. Kolo    Šachťor Praha CF - Plameňáci B    SO  6.5.     10:00  KBELY 12:3

7. Kolo    Plameňáci B - SG-II Butovice         SO   20.5.  10:00  LITVIN  5:0

8. Kolo    Sokol V. Notorax B - Plameňáci B  NE    28.5.   11:15  ZAKOSTEL 7:2

9. Kolo    Plameňáci B - Alej FK B                 SO    3.6.     10:00  LITVIN 3:0

10. Kolo  Devils of Zderaz - Plameňáci B      SO   10.6.   10:00  LITVIN 5:2

11. Kolo  Plameňáci B - Lucky team              SO   17.6.    11:15  ZAKOSTEL 5:4

 

Zimní turnaj 2017 - čtvrté místo ve skupině

1. kolo   SAS fans - Plameňáci                   So  7.1.  11:15  Malešice 9:2

2. kolo   Šampion Rohožník - Plameňáci    So 14.1. 11:15 Zákostelní  2:3

3. kolo  Plameňáci - Prosím, nesmějte se  So 21.1. 11:15 Malešice 7:0

4. kolo  Torpedo Barrandov - Plameňáci    So 28.1. 13:45 Malešice 5:1

5. kolo  Plameňáci - Dirty Bastards            So  4.2. 13:45  Malešice 3:4

Výsledná tabulka, 7. liga, skupina I  Podzim 2016  - postup do šestky!

 

Pořadí Název mužstva Odehrané zápasy Počet výher Počet remíz Počet proher Skóre Počet bodů
1. Plameňáci 1.FC B 11 7 3 1 52:26 17
2. Rito Pls 11 7 2 2 43:22 16
3. Guaraní 11 6 2 3 42:26 14
4. Šachťor Praha CF 11 7 0 4 56:36 14
5. Deportivo bez Coruna B 11 6 0 5 35:30 12
6. Ross Crock 11 5 2 4 25:20 12
7. Kalich club Žižkov 11 5 1 5 29:23 11
8. Real Praga C.F. 11 4 2 5 37:40 10
9. Kanonýři 11 5 0 6 34:46 10
10. Šnek FC B 11 5 0 6 35:26 10
11. Prague United 11 3 0 8 27:54 6
12. Epic Fail 11 0 0 11 0:66 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozpis zápasů 7.I.  Podzim 2016

1. Kolo    Šnek FC B - Plameňáci B               SO  10.9.   10:00   LITVIN  1:3

2. Kolo    Plameňáci B - Prague United          SO  17.9.   10:00  LITVIN  6:3

3. Kolo    Rito Pls - Plameňáci B                     SO  24.9.   10:00  LITVIN 2:3

4. Kolo    Plameňáci B - Ross Crock               SO   1.10.   11:15  KBELY 1:1
 
5. Kolo    Deportivo bez C B - Plameňáci B    SO  8.10.   10:00  LITVIN 2:8

6. Kolo    Plameňáci B - Šachťor Praha CF    SO  15.10.  10:00  LITVIN 6:4

7. Kolo    Guaraní - Plameňáci B                    SO   22.10.  10:00  LITVIN 4:4

8. Kolo    Epic Fail - Plameňáci B                  NE    30.10.   10:00  ZAKO 0:6k

9. Kolo    Plameňáci B - Kalich club Žižkov   SO    5.11.     10:00  LITVIN 1:2

10. Kolo  Kanonýři - Plameňáci B                  SO   12.11.   10:00  LITVIN 1:8

11. Kolo  Plameňáci B - Real Praga C.F.       SO    26.11.   8:45   BECHOVICE 6.6

 

 

 

Výsledná tabulka 8.liga, skupina L - Jaro 2016 - Postup do sedmičky!

 

          
Pořadí Název mužstva Odehrané zápasy Počet výher Počet remíz Počet proher Skóre Počet bodů
1. U.G.A.R. FC 11 10 1 0 62:16 21
2. Plameňáci 1.FC B 11 8 2 1 59:29 18
3. Fernet team Říčany 11 7 1 3 43:30 13
4. Profesoři 11 5 2 4 30:29 12
5. Huňáč PK 11 4 3 4 36:24 11
6. Pornolištičky 11 5 0 6 29:32 10
7. Šílené veverky 11 4 2 5 22:23 10
8. Modrý balet A 11 5 0 6 40:41 10
9. Rychlí banáni 11 4 2 5 17:26 10
10. Sporting Luka 11 4 0 7 22:43 8
11. Samson Žižkov 1.FC 11 2 2 7 24:45 6
12. Příkopy FC 11 0 1 10 24:70 1

 

 

 

 

Rozpis zápasů 8.L.  Jaro 2016

1. Kolo  Plameňáci B - Samson Žižkov  SO 2.4.  10:00 LITVIN   8:3

2. Kolo  Sporting Luka - Plameňáci B  NE 10.4.  11:15 STODULKY 3:5

3. Kolo  Plameňáci B - Šílené Veverky  SO  16.4.  10:00 LITVIN   2:1

4. Kolo  Fernet Říčany - Plameňáci B  SO  23.4.  10:00 LITVIN  3:5

5. Kolo  Plameňáci B - Huňáč              SO  30.4.  11:15 LITVIN 1:1

6. Kolo  Modrý balet - Plameňáci B     SO  7.5.  10:00 LITVIN 2:5

7. Kolo  Plameňáci B - U.G.A.R. FC    SO  14.5.  10:00 LITVIN 3:5

8. Kolo  Plameňáci B - Pornolištičky    SO  21.5.  10:00 LITVIN 8:2

9. Kolo  Příkopy FC - Plameňáci B      SO   28.5.  10:00 LITVIN 4:15

10. Kolo  Plameňáci B - Rychlí banáni  SO 4.6.  10:00 ZAKOST  1:1

11. Kolo  Profesoři - Plameňáci B        SO  18.6.  10:00 LITVIN 4:6

 

Rozpis zápasů - Zimní turnaj 2016

1. Kolo  Po útlumu 06 - Plameňáci FC B   SO  9.1.  11:15 Pražačka 1 2:2

2. Kolo  Plameňáci FC B - Bohemia Prd   SO 16.1.  11:15 Malešice  4:3

3. Kolo  Šam.Rohožník - Plameňáci FC B SO 23.1. 11:15 Malešice  1:3

4. Kolo  Plameňáci FC B - Akvaristika TJ  SO 30.1. 11:15 Malešice 3:5

5. Kolo  Kulišáci VET - Plameňáci FC B    SO 6.2.  12:30  Malešice 1:2

 

Výsledná tabulka, 8. liga, skupina L  - Podzim 2015

Pořadí   Název mužstva                               

1.            Sarmat FC                       11             10           0             1             55:14     20

2.            Šachťor Praha CF            11           9             1             1             89:16     19

3.            Pěstební dělníci               11            8             1             2             45:14     17

4.            Sporting Luka                  11           7             1             3             35:33     15

5.        Plameňáci 1.FC B   11     6       1       4       38:24   13

6.            Tvoje máma FC               11             5             2             4             44:29     12

7.            Samson Žižkov 1.FC       11           4             3             4             30:51     11

8.            Pornolištičky                   11            5             0             6             34:34     10

9.            Huňáč PK                       11            3             1             7             25:34     7

10.          Příkopy FC                      11            3             0             8             30:56     6

11.          One Team, One Dream    11          0             0             11           0:66       0

12.          Prague old boys               11           0             0             11           0:66       -4

 

Rozpis zápasů - 1. sezona - 8.L. - Podzim 2015

 

12.9.   Sobota  10:00  Plameňáci B - One team,one dream  Litvínovská  6:0k

19.9.   Sobota  10:00  Prague old boys - Plameňáci B          Litvínovská  0:5 

26.9.   Sobota  10:00  Huňáč - Plameňáci B                          Litvínovská 0:5

3.10.   Sobota  10:00  Plameňáci B - Příkopy FC                  Litvínovská 4:0

10.10. Sobota  10:00  Samson Žižkov - Plameňáci               Hostivař     4:1

17.10. Sobota  10:00  Plameňáci - Sarmat FC                      Litvínovská 1:7

25.10. Neděle  11:15  Sporting Luka - Plameňáci B              Stodůlky    2:1

31.10. Sobota  10:00  Tvoje máma FC - Plameňáci B          Litvínovská 2:4

7.11.   Sobota  10:00  Plameňáci B - Šachťor Praha CF      Litvínovská  3:3

14.11. Sobota  10:00  Pornolištičky - Plameňáci B               Litvínovská  2:4

28.11. Sobota  12:30  Plameňáci B - Pěstební dělníci          Litvínovská  3:4

 

 

 

ddDDddadadas 

          

 


TOPlist
Tvorba webových stránek na PageRide.com  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek