Založit webové stránky nebo eShop
Rozpis zápasů

 

Kompletní rozpis Podzim 2017  - 5. Liga  Skupina H

Rozpis zápasů Podzim 2017      
Plameňáci 1.FC A – Sananim FC A         3:3 So 16.9. 11:15 LITVI
Šachťor Praha CF – Plameňáci 1.FC A So 23.9. 11:15 KBELY
Plameňáci 1.FC A – Tus Pelotas So 30.9. 11:15 LITVI
Šotgani – Plameňáci 1.FC A Ne 8.10. 16:15 HANSP
Plameňáci 1.FC A – ABCOM So 14.10. 11:15 LITVI
Atomový veverky A – Plameňáci 1.FC A So 21.10. 11:15 LITVI
Plameňáci 1.FC A – Torpédo Řepy So 28.10. 11:15 LITVI
Plameňáci 1.FC A – Devils of Zderaz So 11.11. 11:15 LITVI
Plameňáci 1.FC A – Pivson a Pofel Pa 17.11. 11:15 KBELY
Sen Černý Most II PG – Plameňáci 1.FC A So 2.12. 12:30 P1

                   

 

Rozpis zápasů 4.E.   Jaro 2017

 

1. Kolo Plameňáci A - KTB B                SO     25.3.      11:15 LITVIN 2:4

2. Kolo MTPCH - Plameňáci A              SO     1.4.       11:15 LITVIN 4:1

3. Kolo Plameňáci A - SAS Fans          SO     8.4.        11:15 LITVIN 2:4

4. Kolo Plameňáci A - Steaua FC         SO     22.4.      11:15 LITVIN 2:6

5. Kolo ABCOM - Plameňáci A             SO     29.4.      11:15 LITVIN 1:3

6. Kolo 1.FC Lehovec - Plameňáci A     SO    6.5.       12:30 ZAKOST 5:4

7. Kolo Alej FK A - Plameňáci A            NE    21.5.      8:45 HANSPAULKA 6:2

8. Kolo Plameňáci A - Atomový veverky SO   27.5      11:15 LITVIN 6:3

9. Kolo Deportivo Praga - Plameňáci A   SO   3.6.       11:15 LITVIN 5:2

10. Kolo Plameňáci A - Hustec                SO  10.6.      10:00 ZABEHLICE 0:3

11. Kolo Plameňáci A - United clans       SO   17.6.     10:00 Pražačka   8:5

 

Rozpis zápasů 4. E.  Podzim 2016

1. Kolo Plameňáci A - Kluci z Vršovic   SO     10.9.     11:15 LITVIN   2:3

2. Kolo Kbelské Vosy B - Plameňáci A  SO     17.9.    12:30 KBELY 3:4

3. Kolo La Famiglia - Plameňáci A        SO      24.9.    11:15 LITVIN 3:0

4. Kolo Ujde to 1980  - Plameňáci A     PÁ!!!   30.9.    18:00 ZAKOST 2:3

5. Kolo Plameňáci A - MTPCH               SO     8.10.    11:15 LITVIN 3:2

6. Kolo Pfefrs FC - Plameňáci A             SO    15.10.   11:15 LITVIN 3:4

7. Kolo Plameňáci A - Power Rangers    SO    22.10.  11:15 LITVIN 4:4

8. Kolo ABCOM - Plameňáci A                SO     5.11    11:15 TEMPO 0:5

9. Kolo Plameňáci A - Améby AFC A     SO    12.11.    11:15 LITVIN 1:1

10. Kolo GoGO 1. NC - Plameňáci A     SO    19.11.    11:15 ZABEHL 4:2

11. Kolo Plameňáci A - Kapr tým 86 B   SO      3.12.     8:45 LITVIN 1:2

 

Rozpis zápasů 5.G.  Jaro 2016

1. Kolo  Plameňáci A - Dejvický expres Tým odstoupil - kontumační výhra 6:0

2. Kolo  Plameňáci A - Branický tank        SO 9.4.  11:15 LITVINOVSKA  5:2

3. Kolo  Devl's of Zdenas - Plameňáci A   SO  16.4.  11:15 LITVIN   1:4

4. Kolo  Plameňáci A - Hypochondři         SO  23.4.  11:15 LITVIN   3:2

5. Kolo  Kbelské vosy B - Plameňáci A     SO  30.4.  12:30 KBELY 0:6

6. Kolo  Plameňáci A - Sportbar ZIPO      SO  7.5.  11:15  LITVIN 9:4

7. Kolo  Periferie United - Plameňáci A     SO  14.5.  11:15 LITVIN 3:4

8. Kolo  Sen Černý most - Plameňáci A    SO  21.5.  8:45 BECHOVICE 3:1

9. Kolo  Plameňáci A - SAS Fans             SO   28.5.  11:15 LITVIN 6:0k

10. Kolo  1. FC Lehovec - Plameňáci A   SO  11.6.  12:30 ZAKOSTELNI 4:5

 11. Kolo  Plameňáci A - ABCOM             SO  18.6.  11:15 LITVIN 1:3

 

Rozpis sezony - 5. Liga - Podzim 2015

 

12.9.   Sobota 11:15    Plameňáci - Kapr tým B                   Litvínovská   0:6

19.9.   Sobota 11:15    Made in Košíře - Plameňáci             Litvínovská   4:1

26.9.   Sobota 11:15    Hypochodři - Plameňáci                   Litvínovská   2:1

3.10.   Sobota 11:15    Plameňáci - MTPCH                        Litvínovská   1:2

10.10  Sobota  8:45    Partizan Praha - Plameňáci              Pražačka      1:7

17.10. Sobota  8:45    Sen Černý most - Plameňáci            Běchovice    6:3

24.10. Sobota 11:15   Plameňáci - Ross Crock                   Litvínovská   9:1

31.10. Sobota 11:15   SAS Fans - Plameňáci                     Litvínovská   1:6

7.11.  Sobota  11:15   Plameňáci - ABCOM                        Litvínovská   1:1

14.11.Sobota  11:15   Améby AFC - Plameňáci                  Litvínovská  1:2

21.11.   Volno

28.11. Sobota   8:45   Plameňáci - Desetníci                       Zákostelní  8:3

 

Příprava Léto 2015 - Přáteláky:

19.7.   Neděle   Plameňáci A - Plný plíce        Litvínovská      16:00   7:4

25.7.  Sobota    Plameňáci A - Plameňáci B   Litvínovská      14:00   3:3 

9.8.    Neděle    Plameňáci A - Plný plíce       Litvínovská      16:00    6:8

24.8.  Pondělí   Plameňáci A - Plameňáci B   Litvínovská      18:00   4:0

 

 

Rozpis sezony - 6. Liga - Jaro 2015 - postup

1.   Guaraní - Plameňáci                    So  28.3. 12:30 Litvínovská 2:3

2.   Plameňáci - Hashlerka THC A   So  4.4.   11:15 Kbely 2:1

3.   Kapr tým 86 B - Plameňáci         So  11.4.  8:45 Novoborská 3:0

4.   Partizan Praha - Plameňáci       So  25.4.  8:45 Pražačka   3:0

5.   FC Šnek A  - Plameňáci             Pá    1.5.  11:15 Kbely 2:5

6.   Plameňáci - Prague United       Pá    8.5.  10:00 Tempo 7:3

7.   Stars Beer - Plameňáci              So   16.5. 11:15 Kbely 0:2

8.   Boys in blue - Plameňáci          So    30.5. 11:15 Kbely 1:4

9.   Plameňáci - Kbelské Vosy B    So     6.6.  11:15 Kbely 11:0

10.Plameňáci - Alej FK B                Ne     7.6.  17:30 Litvínovská 6:0k

11.Plameňáci - Devils of Zderaz     So    13.6.  11:15 Zákostelní 1:3

                                   

 

Rozpis zápasů - Zimní turnaj 2015

      

1. Kolo  TBC Lachtan B - Plameňáci 1. FC   SO  10.1.        10:00    Pražačka 1   3:3

2. Kolo  - VOLNO

3. kolo  Plameňáci 1. FC - Blesk VT VET     SO  24.1.        12:30    Pražačka 2    2:3

4. kolo   Reage Boys  -  Plameňáci 1. FC    SO   31.1.        11:15    Pražačka 3   0:6

5. kolo  Plameňáci 1. FC - Desetníci CH.C.  SO  7.2.          11:15   Pražačka 3   1:1

     

 

 

 

 

Rozpis zápasů - 7. Liga - Podzim 2014 - postup

1.kolo Stars beer - Plameňáci 1.FC     SO 13.09   11:15 KBELY  2:0

2.  Plameňáci 1.FC - Ontosport      SO 20.09     12:30 LITVI   1:1

3. Pivnice U Zpěváčků - Plameňáci 1.FC     SO 27.09   12:30 LITVI 1:5

4. Plameňáci 1.FC - SG-II Butovice     SO 04.10      12:30 LITVI 2:3

5. Skleňák (odstoupil) - Volno            SO 11.10       ------------------

6. Plameňáci 1.FC - A.Č.A.B. FC         SO 18.10      12:30 LITVI          12:1         

7. Avengers FC - Plameňáci 1.FC        SO 25.10      12:30 LITVI 2:3

8. Plameňáci 1.FC - FC Praha 07         SO 01.11      12:30 LITVI 5:0
9. M16 AC FC - Plameňáci 1.FC           SO 08.11      12:30 LITVI 3:5
10. Homogen FC A - Plameňáci 1.FC   SO 15.11      12:30 LITVI 2:3
11. Plameňáci 1.FC - Hustá pěna FC   SO 29.11      12:30 ZAK  2:1
 
 

 

 

Rozpis zápasů, Letní Turnaj, skupina C

1. kolo Plameňáci - Pneuservis Bartoušek    Út    8.7.   17:30   P2   2:2

2. kolo  TBC Lachtan - Plameňáci                Po 14.7.   18:45   P2   5:0

 

3.kolo  Plameňáci - Blesk VK A                    Út 22.7.   17:30    P1  1:3

4. kolo Domací potřeby - Plameňáci             Út  29.7.  17:30    P1  7:3

5 . kolo Plameňáci- Válcovna plechu VET      PO 4.8.    17:30   P1 5:1

 

 

JARO 2014

 

1. kolo - Plameňáci 1.FC - Prague United SO 29.03 08:45 TEMPO 4:2

2. kolo - Purple Team AFK - Plameňáci 1.FC SO 05.04 11:15 ZABEH 3:2

3. kolo - Plameňáci 1.FC - S.N.F. B SO 12.04 11:15 P2 0:4

4. kolo - Plameňáci 1.FC - Šnek FC A SO 26.04 11:15 P2 0:3

5. kolo - Alej FK B - Plameňáci 1.FC SO 03.05 10:00 ZAK 1:1

6. kolo - Plameňáci 1.FC - Huňáč PK SO 17.05 10:00 Štěrboholy 1:2

7. kolo - Hoptajch team - Plameňáci 1.FC SO 24.05 10:00 BECH 2:1

8. kolo - Plameňáci 1.FC - New J. Devils SO 31.05 10:00 NOVOB 3:1

9. kolo - Nulová šance - Plameňáci 1.FC SO 07.06 10:00 ZAK 3:2

10. kolo - Sen Černý Most - Plameňáci 1.FC SO 14.06 08:45 BECH 5:0

11. kolo - Plameňáci 1.FC - Valícíse Kojoti SO 21.06 08:45 P1 0:6k

 

 

 

Zimní turnaj 2014:

 

 

1. PAPE DejvicePlameňáci 1.FC

2 . kolo - 11.1. - Volno!!!

So 4.1.

 

12:30

 

P3  7:2 

 

 

 

 

 

3. Plameňáci 1.FCReage boys

 

So 18.1.

 

10:00

 

HOSTI  2:3

 

 

 

 

 

 

 

 

4. SvojeticePlameňáci 1.FC

 

So 25.1.

 

10:00

 

P2 3:0

 

 

 

 

 

5. Plameňáci 1.FCAtomový veverky A

 

So 1.2.

 

12:30

 

P2 1:5

 

 

 

 

 

6. Deportivo bez CorunaPlameňáci 1.FC

 

So 8.2.

 

12:30

 

ZAK 3:8

 

 

 

 

 

7. Plameňáci 1.FCKalich - Veverka

 

So 15.2.

 

10:00

 

P2 2:2

 

 

 

 

Podzim 2013    6. Liga     Skupina H

1. kolo    Hoptajch team - Plameňáci  SO    7.9.   10:00   Běchovice  4:4

 

2. kolo    Plameňáci - Guláš FC         SO   14.9.   11:15  Záběhlice 2:1

 

3. kolo    Hyens United - Plameňáci    SO  21.9    12:30  Zákostelní 1:3

 

5. kolo    Partizan Praha - Plameňáci  SO  5.10.   8:45   Pražačka 3:1

 

6. kolo    Branický tank - Plameňáci    SO  12.10. 13:45  TEMPO 9:2

 

7. kolo    Plameňáci - Prague United    SO 19.10.   8:45   TEMPO 1:0

 

4. kolo    Plameňáci - S.N.F. B            SO   26.10.  10:00 Zákostelní 1:1

 

8. kolo    Sen Černý Most - Plameňáci SO  2.11.   8:45  Běchovice 3:0

 

9. kolo    Plameňáci - Atomový veverky SO 9.11.  10:00 Zákostelní 0:7

 

10. kolo  Hustá pěna - Plameňáci        SO 16.11.  10:00 Zákostelní 2:1

 

11. kolo  Plameňáci - Go Go 1. NC      SO  30.11. 11:15 Zákostelní 0:4

Letní turnaj 2013

 

Blesk VK VET - Plameňáci 1.FC ÚT 09.07 17:30 P1   2:3


Plameňáci 1.FC - Medvědi ÚT 16.07 17:30 P1 3:2


Deportivo bez koruny - Plameňáci 1.FC ÚT 23.07 17:30 P1 1:3


Plameňáci 1.FC - Palmeiras Prosek ÚT 30.07 18:45 P1 4:1


Dirty Bastards - Plameňáci 1.FC ÚT 06.08 18:45 P1 2:5

 

Jaro 2013   6. Liga     Skupina H

 

1. GoGo 1.NC - Plameňáci 1.FC             SO 30.03 11:15 ZAK 5:2

 

2. Plameňáci 1.FC - Balbín FC               SO 06.04 13:45 ZAK 1:6

 

3. New Jersey Dev. B - Plameňáci 1.FC   SO 13.04 10:00 NOVOB 1:4

 

4. Plameňáci 1.FC - Hashlerka THC A     SO 20.04 13:45 ZAK 2:2

 

5. Hoptajch team - Plameňáci 1.FC        SO 27.04 10:00 BECH 1:4

6. Plameňáci 1.FC - Huňáč PK               SO 04.05 13:45 ZAK 0:0

 

7. Kapr tým 86 B - Plameňáci 1.FC        SO 11.05 11:15 NOVOB 0:4

 

8. Plameňáci 1.FC - Kalich club Žižkov   SO 18.05 08:45 P3 1:3

 

9. Partizan Praha - Plameňáci 1.FC         SO 25.05 08:45 P1 3:3

 

10.Šnek FC A - Plameňáci 1.FC              SO 01.06 12:30 ZAK 4:0

 

11.Plameňáci 1.FC - 1.FC Lehovec          SO 15.06 10:00 ZAK 4:8

 

 

Historie:6.Liga  Skupina I Podzim 2012

 

 

 

1.KoloGuaraní - Plameňáci 1.FC SO 08.09 13:45 ZAK 4:1

 

2.KoloPlameňáci 1.FC - Kbelské vosy B SO 15.09 13:45 ZAK 1:3

 

3.KoloLiterpool United - Plameňáci 1.FC SO 22.09 12:30 BECH 3:5

 

4.KoloPlameňáci 1.FC - M16 AC FC SO 06.10 13:45 ZAK 2:1

 

5.KoloPartizan Východ - Plameňáci 1.FC SO 13.10 12:30 ZAK 3:3

 

6.KoloTeam Motivated - Plameňáci 1.FC SO 20.10 13:45 BECH 0:1

 

7.KoloPlameňáci 1.FC - Šnek FC A SO 27.10 11:15 ZAK 4:1

 

8.KoloStars beer - Plameňáci 1.FC SO 10.11 13:45 ZAK 1:3

 

9.KoloPlameňáci 1.FC - Deportivo Praga SO 17.11 13:45 ZAK 3:1

 

10.KoloEpic Fail - Plameňáci 1.FC SO 24.11 13:45 ZAK 0:0

 

11.KoloPlameňáci 1.FC - Fifty-two faders SO 08.12 12:30 ZAK 1:4

opět čtvrté místo, rozhodl poslední zápas který byl přímím bojem o postup.

 

 

 

 

 

6.LIGA    Skupina H   Jaro 2012

 

1. KOLO: Prague United - Plameňáci 1.FC SO 31.03 08:45 TEMPO 3:6

2. KOLO: Plameňáci 1.FC - GTL A SO 14.04 11:15 NOVOB 2:1

3. KOLO: T. Cannabis - Plameňáci 1.FC SO 21.04 11:15 NOVOB 0:1

4. KOLO: Target FC - Plameňáci 1.FC SO 28.04 12:30 NOVOB 0:0

5. KOLO: Plameňáci 1.FC - Ross Crock SO 05.05 12:30 NOVOB 0:8

6.KOLO: Saens 1.FC C - Plameňáci 1.FC SO 12.05 12:30 NOVOB 0:0

7. KOLO: Plameňáci 1.FC - Stars beer SO 19.05 12:30 NOVOB 4:1

8. KOLO: Blue flame - Plameňáci 1.FC SO 26.05 10:00 ZARUB 0:6k

9. KOLO: Plameňáci 1.FC - Boca Seniors SO 02.06 11:15 HANSP 2:0

10. KOLO: Boys in Blue - Plameňáci 1.FC SO 09.06 12:30 NOVOB 1:3

11. KOLO: Plameňáci 1.FC - Callida CS SO 23.06 12:30 NOVOB 2:3

čtvrté nepostupové místo na vzájemné zápasy, při rovnosti bodů s druhym i třetim.

 Podzim 2011    7. LIga   Skupina H

1. KOLO
Bratři v lihu FC - Plameňáci 1.FC SO 10.09 12:30 NOVOB 1:4
 
2. KOLO
Plameňáci 1.FC - Fifty-two faders SO 17.09 12:30 NOVOB 4:1
 
3. KOLO
Homogen 1.FC A - Plameňáci 1.FC SO 24.09 12:30 NOVOB 2:7
 
4. KOLO
Plameňáci 1.FC - Kalich club Žižkov SO 01.10 12:30 NOVOB 3:1
 
5. KOLO
Klub odložených mužů - Plameňáci 1.FC SO 08.10 12:30 NOVOB 1:4
 
6. KOLO
Plameňáci 1.FC - M16 AC FC SO 15.10 12:30 NOVOB 4:3
 
7. KOLO
Nulová šance - Plameňáci 1.FC SO 22.10 12:30 NOVOB 4:2
 
8. KOLO
Tichý vánek - Plameňáci 1.FC SO 05.11 12:30 NOVOB 2:8
 
9. KOLO
Plameňáci 1.FC - Zimbru Olymp SO 12.11 12:30 NOVOB 1:6
 
10. KOLO
1.FC Lehovec - Plameňáci 1.FC SO 19.11 12:30 ZAK 7:1
 
11. KOLO
Plameňáci 1.FC - Balbín FC SO 03.12 13:45 P3 4:2
Postup z druhého místa s 16. body!

 

 

 

 

 

 

TOPlist
Tvorba webových stránek na PageRide.com  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek